List Current Draw/Results

Summer 2020

Filter by division:    Filter by club:
Filter by team:    Filter by round:

Round Date Time Home Team Score Away Team Ground
A Grade Division 1
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM TH - (4) Thornleigh Baseball - Harrigan 13 - 8 WH - (1) Winston Hills Warriors - Warriors Oakleigh Park
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM GW - (2) Greenway Giants - Woods 7 - 4 JP - (3) Japan Baseball - Suns Greenway Park 1
A Grade Division 2
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM GW - (2) Greenway Giants - Giants 1 - 8 JP - (3) Japan Baseball - Raizin Greenway Park 1
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM TH - (4) Thornleigh Baseball - Harrigan 6 - 6 WH - (1) Winston Hills Warriors - Vikings Oakleigh Park
B Grade Division 1
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM FD - (1) Five Dock Falcons - Millenium 11 - 6 RE - (4) Ryde Eastwood Baseball - Venezuela Majors Bay Reserve
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM RB - (2) Rangers Baseball - Wright 3 - 7 KP - (3) Kissing Point - Buckle Rofe Park 1
B Grade Division 2
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM CO - (1) Concord Comets - Solano 9 - 0 NR - (4) North Ryde RSL - Cormo Majors Bay Reserve
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM CB - (2) Carlingford Baseball - Psaltis 17 - 5 MS - (3) Macquarie Saints - Rickard Rofe Park 1
C Grade Division 1
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM NS - (3) North Sydney Leagues - Panda Bears 9 - 10 KS - (2) Kuringai Stealers - Scott Flat Rock Reserve
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM WB - (4) Wests Boomers Baseball - Hortle 9 - 0 BH - (1) Baulkham Hills Baseball - 50th Gold Glover Street Park
C Grade Division 2
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM NS - (3) North Sydney Leagues - Polar Bears 17 - 0 KS - (2) Kuringai Stealers - Shoeless Joes Flat Rock Reserve
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM WB - (4) West Boomers Baseball - Petty 6 - 1 BH - (1) Baulkham Hills Baseball - 50th Maroon Glover Street Park
D Blue Grade Division 1
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM FD - (2) Five Dock Falcons - Peregrine 8 - 13 NS - (4) North Sydney Leagues - Cubs Timbrell Park
10 Sun 01-Dec-19 03:45 PM KS - (5) Kuringai Stealers - Harvey 0 - 9 CO - (1) Concord Comets - Livian Golden Jubilee Field back
10 Sun 01-Dec-19 03:45 PM KS - (6) Kuringai Stealers - Hangle 0 - 9 GW - (3) Greenway Giants - Misfits Golden Jubilee Field front
D Blue Grade Division 2
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM FD - (2) Five Dock Falcons - Raptors 2 - 18 NS - (4) North Sydney Leagues - Grizzly Bears Timbrell Park
10 Sun 01-Dec-19 01:30 PM KS - (5) Kuringai Stealers - Stuckey 2 - 15 MS - (1) Macquarie Saints - Nicoll Golden Jubilee Field back
10 Sun 01-Dec-19 01:30 PM KS - (6) Kuringai Stealers - Pitch Slappers 0 - 9 GW - (3) Greenway Giants - Weekley Golden Jubilee Field front
D Red Grade Division 1
10 Sat 30-Nov-19 08:15 PM RE - (2) Ryde Eastwood Baseball - Royals 14 - 14 RE - (4) Ryde Eastwood Baseball - Donny Jiwoong Park ELS Hall Park - Oval No. 2
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM TI - (3) Tigers Baseball - D1 Ristau 10 - 9 RE - (6) Ryde Eastwood Baseball - Donny Eddy Kim George Kendall Res 3
10 Sun 01-Dec-19 03:45 PM TH - (5) Thornleigh Baseball - Carey 7 - 10 WB - (1) West Boomers Baseball - Zahra Oakleigh Park
D Red Grade Division 2
10 Sat 30-Nov-19 06:00 PM RE - (2) Ryde Eastwood Baseball - IGNIS 17 - 13 RE - (4) Ryde Eastwood Baseball - Sydney Bros ELS Hall Park - Oval No. 2
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM ST - (3) Sydney Twins - Twins 6 - 2 RE - (6) Ryde Eastwood Baseball - Donny JShin George Kendall Res 3
10 Sun 01-Dec-19 01:30 PM TH - (5) Thornleigh Baseball - Dargan 5 - 8 GW - (1) Greenway Giants - Schmidt Oakleigh Park
E Grade Division 1
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM KP - (8) Kissing Point - Paulson 5 - 17 MS - (2) Macquarie Saints - Martin/Elliott Auluba Reserve
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM TH - (1) Thornleigh Baseball - Love 10 - 11 RB - (3) Rangers Baseball - Warth Magdala Park
10 Sun 01-Dec-19 03:45 PM NS - (4) North Sydney Leagues - Brown Bears 4 - 15 TH - (7) Thornleigh Baseball - Simpson Flat Rock Reserve
10 Sun 01-Dec-19 03:45 PM WB - (6) West Boomers Baseball - Mad Mexs 6 - 11 CO - (5) Concord Comets - Fisher Glover Street Park
E Grade Division 2
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM NR - (1) North Ryde RSL - Cotswold 6 - 5 RB - (3) Rangers Baseball - Relics Magdala Park
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM KP - (8) Kissing Point - Sorrell 14 - 7 MS - (2) Macquarie Saints - Sorbello Auluba Reserve
10 Sun 01-Dec-19 01:30 PM NS - (4) North Sydney Leagues - Black Bears 4 - 25 TH - (7) Thornleigh Baseball - Ward Flat Rock Reserve
10 Sun 01-Dec-19 01:30 PM NS - (6) North Sydney Leagues - Grey Bears 16 - 4 CO - (5) Concord Comets - Hayes Glover Street Park
F Grade Division 1
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM BH - (1) Baulkham Hills Baseball - 50th White BYE BYE - (5) BYE BYE
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM MS - (4) Macquarie Saints - Team Esky 9 - 14 GW - (2) Greenway Giants - Hombres Waterloo Park
10 Sun 01-Dec-19 03:45 PM FD - (6) Five Dock Falcons - Maltese 13 - 11 RB - (3) Rangers Baseball - Belles Timbrell Park
F Grade Division 2
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM GW - (1) Greenway Giants - Simons BYE BYE - (5) BYE BYE
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM MS - (4) Macquarie Saints - Maulers 5 - 18 GW - (2) Greenway Giants - Turkelly Waterloo Park
10 Sun 01-Dec-19 01:30 PM FD - (6) Five Dock Falcons - Talons 11 - 11 RB - (3) Rangers Baseball - Young Ones Timbrell Park
G Grade Division 1
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM KS - (5) Kuringai Stealers - Knickerbockers 4 - 11 KP - (1) Kissing Point - Echidnas Golden Jubilee Field back
10 Sat 30-Nov-19 03:45 PM GW - (2) Greenway Giants - Evans 17 - 4 TH - (4) Thornleigh Baseball - Laws Golden Jubilee Field back
10 Sun 01-Dec-19 03:45 PM MS - (6) Macquarie Saints - Carroll 14 - 21 KP - (3) Kissing Point - Bridge Waterloo Park
G Grade Division 2
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM GW - (2) Greenway Giants - Drop Bears 5 - 13 TH - (4) Thornleigh Baseball- Shelley Golden Jubilee Field front
10 Sat 30-Nov-19 01:30 PM KS - (5) Kuringai Stealers - Yankees 0 - 9 CO - (1) Concord Comets - Lew Golden Jubilee Field back
10 Sun 01-Dec-19 01:30 PM KS - (6) Kuringai Stealers - Herbert BYE BYE - (3) BYE Waterloo Park